Yeni Evlenecek Çiftlerimize Mutluluklar Diliyoruz. Bu Mutlu Günlerinizi; Şık ve Etkileyici Bir Gelinlik ile Geçirmeniz İçin dikiyoruz. 2019 gelinlik, kınalık ve abiye modellerini web sitemizden görebilirsiniz.

Ayrıntılar ve modellerimizin devamı için sizi mağazamıza davet ediyoruz. Düğün gününüzde, gelinliğinizle güzel gözükmek kadar rahat da olmak isteyeceksiniz. Terziniz ile provalarınızda, gelinliğinizin herhangi bir buruşukluk, çekme, sıkma yapmamasına özen göstererek gelinliğinizi seçmeniz veya diktirmeniz gerekiyor. Doğru Tercih Miss Gözde Gelinlik ve Abiye

Alışverişe çıkmadan önce iyi düşünün, sadece güzel gözükmeniz aklınızda olmasın. Almak istediğiniz kolye, bilezik ve gerdanlık için bile bedeninize uygun olanı seçin.

Miss Gözde Gelinlik; İlk adım kişiye özel gelinliklerin hazırlanması süreci gelin adayının fiziğine zevkine ve gelinliğini giyeceği mekana uyumlu olan bir modelin seçimiyle baslar. Modele karar verilirken kumaş seçimi de tasarımın önemli bir parçasını oluşturur. Örneğin, bir açık hava düğününde uçuşan yumuşak kumaşlardan oluşan bir gelinlik, balo salonunda gerçekleşecek bir düğünde ise şatafatlı ve net kesimlere sahip bir gelinlik giymek daha uygun olacaktır. Gelinlik modeli netleştiğinde ölçü alınıp düğün gününden bir hafta öncesinde sonlanacak prova takvimini oluşturmak gerekir.

Gelinlikler modeline bağlı olarak üç ile beş prova arasında bitirilmektedir. Ağırlıklı olarak dört prova -ki ilk iki prova birbirine yakın sürelerde olup son iki prova düğünden bir ay önceki süreçte yapılmaktadır. Fakat kimi zaman yurt dışı veya şehir dışından gelen gelin adaylarımız için bu sureci çok daha kolay hale getirip ilk iki provayı aynı gün içinde yapıp son iki provayı düğünden bir hafta önce yine aynı gün içinde yapabilmekteyiz. Hazır gelinliklerin gelin adayının fiziğine uygun hale getirilmesi ise, çıkacak tadilatın boyutuna göre iki saat ile bir hafta arası değişebilmektedir.